Kurumsal Müşteri Hizmetleri  +90 850 839 0 839

Kabin Barındırma

Dilediğiniz özellikleri ekleyerek Kabin Barındırma paketinizi şekillendirin. 

Paket yapılandırması ile ilgili her türlü sorunuz için Kurumsal Müşteri Hizmetleri’mizden veya Kurumsal Satış E-posta adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Müşteri Hizmetleri
+90 (850) 839 0 839

Kurumsal Satış E-posta
kurumsalsatis@netbone.com.tr

Konfigürasyon


Zorunlu Seçenekler

2Opsiyonel Seçenekler

0
TOPLAM TUTAR $ / Ay

Genel Özellikler

Netbone Veri Merkezi Servisleri ile BT sistemlerini güvenilir şartlarda barındırmak isteyen işletmeler için fiziki koşulları, enerji, iklimlendirme, ağ altyapısı ve fiziksel güvenlik kriterleri ile sürekli kontrol altında tutulan profesyonel ve lokasyon bağımsız ortamlar sağlar. Veri merkezi salonları raf (rack) tipi sunucu ve ağ donanımlarının barındırılması için özel olarak yapılandırılmıştır. Kiralanacak alan veya kabinler, proje altyapısının teknik özelliklerine göre seçilebilir.

Paylaşımlı (Standart) Kabin

Barındırma ihtiyaçları 42U’dan daha az olanlar bağımsız kabinlerle aynı güvenlik özelliklerini taşıyan paylaşımlı kabinleri kiralayabilir.

Paylaşımsız Kabin

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özel olarak üretilmiş paylaşımsız kabinimiz bulunmaktadır. Özel kabinlerin tamamı kilitlidir.

Özel Müşteri Danışmanı

Netbone’un 7/24 yanınızda olan Özel Müşteri Danışmanları ile tüm süreçlerinizi verimli bir şekilde yönetebilir ve sorunlarınızı hızlıca çözebilirsiniz.

Kesintisiz Veri Güvenliği

Ulusal ölçekte makro operasyonlardan gelen teknik uzmanlık ve son teknoloji yedekli elektronik ve mekanik altyapı ile kesintisiz veri güvenliği sağlıyoruz.