Kurumsal Müşteri Hizmetleri  +90 850 839 0 839

ADSL VPN

ADSL VPN

Ek donanım yatırımı, yönetimi ve operasyonel harcama gerektirmeyen ADSL VPN (Virtual Private Network) hizmeti.

Ek donanım yatırımı, yönetimi ve operasyonel harcama gerektirmeyen ADSL VPN (Virtual Private Network) hizmeti, farklı lokasyonlardaki ofis, iş merkezi ve birimleriniz arasında veri, ses ve görüntü iletişiminizi en ekonomik şekilde yapabilmenizi sağlıyor. MPLS VPN teknolojisiyle ADSL hatlar üzerinden internete çıkmadan yüksek kalite ve güvenilirlikte veri iletişimi sunuyor.

 • Asimetrik veri iletimi yapan birden fazla ofisi, işlem merkezi/birimi bulunan şirketler, finans kuruluşları ve bankalar, servis sağlayıcılar.
 • Ekonomik bir erişim çözümüne ihtiyaç duyanlar
 • Ekonomiktir, asimetrik veri iletim yapısı bütçenizi korur, ihtiyaç duyduğunuz genişbant nispetinde hizmet alırsınız.
 • Network’ün 3. katmanında gerçekleştirilen ADSL VPN hizmetinde internet ortamına hiç çıkılmadığından, ofislerinizde ayrıca IP-Sec ya da başka özel protokolleri destekleyen ekipmanları kurmanıza ya da yönetmenize gerek kalmaz.
 • Standart MPLS VPN ile benzer güvenilirlikte hizmet alırsınız.
 • 1000’den fazla aktif uç yönetimi ve deneyimli altyapı ekibi ile hızlı uç kurabilme potansiyelinin getirdiği zengin servis yönetimi deneyimimizden yararlanırsınız. Yaygın ağ sayesinde Türkiye’nin her yerindeki ofis ve iş birimlerinize aynı yüksek servis seviyesinde hizmet sunulur.
 • Netbone’un kendisine ait coğrafi güzergah yedekli omurgası, yurtiçinde ve yurtdışında ofisleriniz arasında ses, görüntü ve verilerinizin hızlı, güvenli ve sürekli olmasını sağlar. Bu sayede iş sürekliliğinizi koruyarak yüksek müşteri memnuniyeti ve karlılık elde edersiniz.
 • Toplam SLA avantajından yararlanarak Sanal Ağ ve Erişim hizmetlerini, diğer bağlantı hizmetleri ve veri merkezleri hizmetleriyle birlikte tek bir operatör ve tek bir faturayla alırsınız.
 • Karmaşık yapıdaki şirketinizin ihtiyaçları için size özel çözümlere size özel ilgi ile ulaşırsınız.
 • Netbone operasyonlarını yürüten konusunda yetkin IT ekibinin bilgi birikimi ve uzmanlığından yararlanarak, kurulum, arıza tespiti ve müdahalede proaktif, hızlı ve etkin çözümlere ulaşırsınız.
 • 7/24 izlenebilir, ölçeklenebilir, ölçülebilir, raporlanabilir, Netbone güvencesinde bir uzman servis alırsınız.
 • Çağrı merkezimiz üzerinden 7/24 Netbone desteğine ulaşırsınız.

5 Adımda ADSL VPN Hizmetini Kullanmaya Başlayın

Sistemimiz üzerinden başvurunuzu yapın.

İşletmenizin bilgilerini, ADSL VPN erişim hizmetini kullanacağınız adresleri ve hatlara ait istediğiniz hızları girip başvurunuzu yapın.

Altyapıyı kontrol edelim, sizi arayalım.

Saha ekiplerimiz ile hizmetleri talep ettiğiniz lokasyonlarda keşif yaparak altyapıyı kontrol ederiz. Altyapı ile ilgili gereksinimleri tespit ederek hizmet termini ve diğer şartlar ile ilgili sizi ararız.

Sözleşmelerinizi imzalatalım.

ADSL VPN hizmeti ile ilgili hizmet termini ve şartlarını kabul ederseniz, erişim hizmetinize ait sözleşmeleri işyerinize gelerek size imzalatalım.

Kuralım ve hizmetinizi kullanın.

Ekiplerimiz ADSL VPN hizmetinize ait kurulumu ve kablolama işlemini tamamlasın. ADSL VPN erişim hizmetini kullanın.

Destek taleplerinizi cevaplayalım.

Hizmetinizi kullanırken destek ihtiyacınız olması durumunda Kurumsal Müşteri Hizmetleri destek hattımıza ulaşabilirsiniz:
0850 839 0 839