Kurumsal Müşteri Hizmetleri  +90 850 839 0 839

MPLS VPN

MPLS VPN

Farklı erişim teknolojileriyle güvenli, yönetilebilir ve uygun maliyetli VPN çözümüdür.

​İki noktadan fazla lokasyonda hizmet veren müşterilerin, güvenli-kapalı ve kesintisiz iletişim ihtiyaçlarını karmaşık network yapılarına gerek duymadan sağlayan, ilk yatırım masraflarına gerek kalmadan aylık tarifelerle sunan, ekonomik, yönetilebilir ve uçtan uca izlenebilir bir servistir.

Metro Ethernet, ADSL ve G.SHDSL erişim teknolojisini, bakır ve fiber altyapılarıyla destekleyen Netbone MPLS VPN çözümleri, temel ve yedek bağlantı gereksinimlerin tamamını karşılayabilecek nitelikteki bant genişliklerini sunmaktadır. Bu hizmet kapsamında ofisler / şubeler arasındaki ağ yönetimi Netbone tarafından yapıldığı için şebeke ile ilgili operasyonel maliyetlerden de tasarruf edilmektedir.

Netbone Veri Merkezi’nde bulunan sunucu ve yazılımlara da güvenli bir şekilde erişilmekte, verilerin yedekliliği talep eden müşteriler için sağlanmaktadır.

 • Coğrafi olarak dağınık yapıda olan ya da birden fazla lokasyona sahip şirketler.
 • İletişim ihtiyaçlarını, tek bir operatör ve tek bir fatura ile karşılamayı tercih eden orta ve büyük ölçekli şirketler.
 • Sürekli büyüyen ve dinamik bir yapıya sahip çok noktalı şirketler.
 • Esnek bant genişliğine ihtiyaç duyan müşteriler.

Düşük bant genişliğinde;

 • 2 mbps’ye kadar simetrik, 32 mbps’ye kadar asimetrik servis ihtiyaçları bakır altyapı ile karşılanır.
 • İnternete çıkmadan, veriler xDSL hatlar üzerinden Netbone MPLS omurgasına aktarılır. MPLS omurgasında VPN gerçekleştirilir.
 • Ofislere yerleştirilecek xDSL modemler üzerinden VPN gerçekleştirilebilir.

Yüksek bant genişliğinde;

 • Netbone MPLS Omurgası, iki nokta arasındaki veri akışının, en optimum yol ve maliyetle gerçekleştirildiği akıllı bir uygulama sunar.
 • Farklı transmisyon altyapısı kullanılarak verilebilir, projelendirmede müşterilerimize en uygun transmisyon altyapısı üzerinden hizmet planlanır.
 • Netbone MPLS omurgası üzerinden veri iletişimi yapan firmaların iletişimi, müşteriye özel ve güvenli bir sanal ağ üzerinden gerçekleştirilir.
 • Dinamik ve geliştirilmeye açık bir çözüm olan MPLS VPN ile firmanın haberleşmesi güvenli bir ortamda, kapasiteye göre avantajlı bir biçimde yapılır.
 • Sistem ile ilgili donanım, yazılım ve protokol gibi değişikliklerden etkilenmez. Ayrıca lokasyon değişiklikleri ve şirket büyümeleri gibi sebeplerle ofisler arası iletişim ihtiyaçlarının değişmesi halinde, kısa sürede yeni yapıya adapte olur.
 • MPLS Omurgası Sanal Ağ uygulaması öncelik ve ihtiyaçlara göre müşteriye özel yapılandırılır. Böylece bant genişliği kapasite ihtiyaç ve önceliklere göre ses, görüntü ve veri iletişimine dağıtılarak uygulamalarda en yüksek performans sağlanır.
 • MPLS VPN hizmeti 256 Kbps’den 1 Gigabyte seviyesine kadar her bant genişliğinde ihtiyacı en ekonomik şekilde karşılar.
 • MPLS VPN hizmeti internet ortamından tamamen bağımsız; müşteriye özel, güvenli, sanal bir ağ sunar.
 • Yaygın ağ sayesinde Türkiye’nin her yerindeki ofis ve iş birimlerine aynı yüksek servis seviyesinde hizmet sunulur.
 • Netbone’un kendisine ait coğrafi güzergah yedekli omurgası yurtiçinde ve yurtdışında ofisler arasında ses, görüntü ve verilerin hızlı, güvenli ve sürekli olmasını sağlar. Bu sayede iş sürekliliği korunarak yüksek müşteri memnuniyeti ve karlılık elde edilir.
 • Netbone operasyonlarını yürüten konusunda yetkin IT ekibinin bilgi birikimi ve uzmanlığından yararlanarak, kurulum, arıza tespiti ve müdahalede proaktif, hızlı ve etkin çözümlere ulaşılır.

5 Adımda MPLS VPN Hizmetini Kullanmaya Başlayın

Sistemimiz üzerinden başvurunuzu yapın.

İşletmenizin bilgilerini, MPLS VPN erişim hizmetini kullanacağınız adresleri ve hatlara ait istediğiniz hızları girip başvurunuzu yapın.

Altyapıyı kontrol edelim, sizi arayalım.

Saha ekiplerimiz ile hizmetleri talep ettiğiniz lokasyonlarda keşif yaparak altyapıyı kontrol ederiz. Altyapı ile ilgili gereksinimleri tespit ederek hizmet termini ve diğer şartlar ile ilgili sizi ararız.

Sözleşmelerinizi imzalatalım.

MPLS VPN hizmeti ile ilgili hizmet termini ve şartlarını kabul ederseniz, erişim hizmetinize ait sözleşmeleri işyerinize gelerek size imzalatalım.

Kuralım ve hizmetinizi kullanın.

Ekiplerimiz MPLS VPN hizmetinize ait kurulumu ve kablolama işlemini tamamlasın. MPLS VPN erişim hizmetini kullanın.

Destek taleplerinizi cevaplayalım.

Hizmetinizi kullanırken destek ihtiyacınız olması durumunda Kurumsal Müşteri Hizmetleri destek hattımıza ulaşabilirsiniz:
0850 839 0 839