Kurumsal Müşteri Hizmetleri  +90 850 839 0 839

GSHDSL VPN

G.SHDSL VPN

Ek donanım yatırımı, yönetimi ve operasyonel harcama gerektirmeyen G.SHDSL VPN (Virtual Private Network) hizmeti.

G.SHDSL (Simetrik DSL), bakır hatlar üzerinden DSL tabanlı simetrik iletim sağlayan teknolojidir. Yükleme (upload) ve indirme (download) hızları birbirine eşittir. Son yıllarda yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanan G.SHDSL devreler, düşük hız ihtiyaçlarında, çok lokasyonlu firmaların ofislerinin erişimlerinde ya da kiralık devrenin (leased line) yedeği olarak kullanılmaktadır.

Merkez ve şubeleri/bayileri/acenteleri arasında bağlantı kurmak isteyen işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Simetrik bir bağlantı olduğundan download veri trafiğiyle, upload veri trafiğinin birbirine yakın olduğu, yüksek hız gerektirmeyen noktaların erişimi için uygundur. Ayrıca uç noktalarından merkeze ve/veya dışarı doğru veri akışı fazla olan ve uç noktalar için ADSL’in ihtiyacı karşılamada yetersiz olduğu işletmeler için uygundur.

  • ​2 Mbps’e kadar olan düşük bant genişliği ihtiyaçları için oldukça uygundur.
  • Standart G.SHDSL devrelerine göre çok daha ekonomiktir.
  • Kiralık Devrelerinizin yedeği olarak kolay ve ekonomik yedekleme imkanı sunar.
  • Hizmet, yerleşik operatörün yanı sıra, Netbone’un da kontrolündedir.
  • Simetrik erişim ile yükleme ve indirme hızlarında eşitlik sağlar.
  • Tüm kurulum ve işletim tarafımızca gerçekleştirilir.
  • Çok lokasyonlu firmaların temel iletişim ihtiyaçlarına cevap verir​.

5 Adımda G.SHDSL VPN Hizmetini Kullanmaya Başlayın

Sistemimiz üzerinden başvurunuzu yapın.

İşletmenizin bilgilerini, G.SHDSL VPN erişim hizmetini kullanacağınız adresleri ve hatlara ait istediğiniz hızları girip başvurunuzu yapın.

Altyapıyı kontrol edelim, sizi arayalım.

Saha ekiplerimiz ile hizmetleri talep ettiğiniz lokasyonlarda keşif yaparak altyapıyı kontrol ederiz. Altyapı ile ilgili gereksinimleri tespit ederek hizmet termini ve diğer şartlar ile ilgili sizi ararız.

Sözleşmelerinizi imzalatalım.

G.SHDSL VPN hizmeti ile ilgili hizmet termini ve şartlarını kabul ederseniz, erişim hizmetinize ait sözleşmeleri işyerinize gelerek size imzalatalım.

Kuralım ve hizmetinizi kullanın.

Ekiplerimiz G.SHDSL VPN hizmetinize ait kurulumu ve kablolama işlemini tamamlasın. G.SHDSL VPN erişim hizmetini kullanın.

Destek taleplerinizi cevaplayalım.

Hizmetinizi kullanırken destek ihtiyacınız olması durumunda Kurumsal Müşteri Hizmetleri destek hattımıza ulaşabilirsiniz:
0850 839 0 839