Kurumsal Müşteri Hizmetleri  +90 850 839 0 839

Uluslararası Kiralık Devreler

Uluslarası Kiralık Devreler

Netbone, Uluslararası kiralık devre hizmeti ile, Türkiye ve yurtdışında bulunan noktalar arasında fiber-optik altyapı kullanılarak yüksek hız ve kalitede, güvenli, ölçeklenebilir veri iletişimini garanti ediyor.

​Türkiye ve yurtdışında farklı ülkelerde birden fazla ofisi, işlem merkezi/birimi bulunan şirketler

  • ​2 Mbps’den başlayan farklı hız seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
  • Daha çok bant genişliğine ihtiyaç duydukça artan kapasitesiyle, hızla ve kolayca ölçeklenebilir
  • 7/24 izlenebilir, ölçeklenebilir, ölçülebilir, raporlanabilir, Netbone güvencesinde uzman bir servis alırsınız.
  • Kurumsal çağrı merkezimiz üzerinden 7/24 Netbone desteğine ulaşırsınız.
  • Netbone’un coğrafi güzergah yedekli fiber-optik (F/O) omurgası ile veri iletişiminizin istediğiniz hız, kapasite ve güvenlikte sürekliliğini sağlarsınız, bu sayede iş sürekliliğinizi koruyarak yüksek müşteri memnuniyeti ve karlılık elde edersiniz.
  • Karmaşık yapıdaki şirketinizin ihtiyaçlarına özel geliştirdiğimiz çözümlerle veri iletişiminizde istediğiniz etkinliği ve verimliliği sağlarsınız.
  • Netbone operasyonlarını yürüten, konusunda yetkin IT ekibinin bilgi birikimi ve uzmanlığından yararlanarak, kurulum, arıza tespiti ve müdahalede etkin ve hızlı çözümlere ulaşırsınız.
  • ​Fiyatlandırma proje bazlı yapılmaktadır.
  • Yukarıdaki Projelendirme Başvurusu seçeneğine tıklayarak hemen teklif isteyebilirsiniz.
  • Yada ilgili kurumsal müşteri yöneticiniz ile iletişime geçerek teklif isteyebilirsiniz.

5 Adımda Uluslararası Kiralık Devreler Hizmetini Kullanmaya Başlayın

Sistemimiz üzerinden başvurunuzu yapın.

İşletmenizin bilgilerini, Uluslararası Kiralık Devreler erişim hizmetini kullanacağınız uç adresleri (kmz cinsinden) ve istediğiniz hızı girip başvurunuzu yapın.

Altyapıyı kontrol edelim, sizi arayalım.

Teknik ekibimiz ile hizmetleri talep ettiğiniz lokasyonlarda bulunan altyapıyı kontrol ederiz. Altyapı ile ilgili gereksinimleri tespit ederek hizmet termini ve diğer şartlar ile ilgili sizi ararız.

Sözleşmelerinizi imzalatalım.

Seçmiş olduğunuz Uluslararası Kiralık Devreler erişim hizmeti ile ilgili hizmet termini ve şartlarını kabul ederseniz, hizmetinize ait sözleşmeleri işyerinize gelerek size imzalatalım.

Kuralım ve hizmetinizi kullanın.

Ekiplerimiz ve/veya Bölgesel iş ortaklarımız Uluslararası Kiralık Devreler erişim hizmetinize ait yurtdışında bulunan uç nokta kurulumlarını tamamlasın. Uluslararası Kiralık Devreler erişim hizmetini kullanın.

Destek taleplerinizi cevaplayalım.

Hizmetinizi kullanırken destek ihtiyacınız olması durumunda Kurumsal Müşteri Hizmetleri destek hattımıza ulaşabilirsiniz:
0850 839 0 839