Kurumsal Müşteri Hizmetleri  +90 850 839 0 839

Temel E-Posta

Hayır, Netbone Kurumsal E-Posta Hizmetinden yararlanmak için diğer hizmetlerde abonelik zorunluluğu aranmaz.

Servisin hizmete alınmasından sonra herhangi bir kurulum gerekmemektedir. Müşteriler kendilerine verilecek adreslerden hizmeti kullanmaya başlayabileceklerdir.

Hizmeti satın aldıktan sonra 24 saat içerisinde hizmetiniz aktif hale gelmiş olacaktır.

Başvurmak için online başvuru formunu doldurabilir, ya da Netbone Kurumsal Merkezleri ve kurumsal satış temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca 0 850 837 0 837  Netbone Kurumsal Müşteri Hizmetleri’nden talepte bulunabilirsiniz.

Şu anda müşterilerimizin hizmet aldığı diğer e-posta servisleri yıllık ödeme usulü ile çalıştığı için Netbone Kurumsal E-Posta hizmetine geçiş ancak hali hazırda sürmekte olan e-posta paketinin bitiminde gerçekleşebilmektedir. Önceki mailleriniz yeni sisteme aktarılamaz.

Hizmete dahil olmak isteyen müşteriler 1 yıl boyunca belirtilen ücreti ödemeyi taahhüt ederler. Alınan e-posta hizmeti 1 yıl süreyle düşük ya da yüksek özellikli e-posta hizmetlerine geçirilemez. 1 yıllık taahhüt süresi dolmadan hizmetten ayrılmak isteyen müşteriler sözleşmede yazan cezai şartları karşılamakla yükümlüdürler. Bu kampanyadan yeni aboneler faydalanabilirler.

Hizmette Netbone’a ait Microsoft Exchange sunucuları kullanılmaktadır.