Kurumsal Müşteri Hizmetleri  +90 850 839 0 839

Kabin Barındırma

Kabin Barındırma

İşletmenize ait tüm sunucu kabinetlerini Netbone Veri Merkezi’nde güvenle barındırarak, büyük yatırım maliyetlerine katlanmadan esnek kaynak kullanımı ve altyapı sürekliliği avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Gerek şirket içi uygulamalarınızda kullandığınız sunucuları, gerekse müşterilerinize hizmet verdiğiniz sunucuları koyduğunuz kabinleri Netbone Veri Merkezi’nde barındırarak pahalı altyapı yatırımlarından, bakım ve onarım masraflarından tasarruf edebilirsiniz. Netbone Veri Merkezi, enerji, soğutma, güvenlik ve ağ erişim sistemleri ile ilgili tüm altyapının yönetimini sizin yerinize yapar, böylece siz sadece kendi işinize odaklanabilirsiniz.

Neden Netbone Veri Merkezi Hizmetleri?

Alternatif Port Kapasiteleri

1/10/20/40 ve 100 Gbit port seçenekleri ile Netbone müşterilerine veri merkezi hizmetleri sağlamaktadır.

%99 Network Erişimi

Netbone olarak, yedekli network erişimi sayesinde uzun süreli kesintilerden sizi etkilemeden kesintisiz erişim sağlıyoruz.

Sistem Yönetim Hizmetleri

Sistem yönetimi konusunda destek ihtiyaçlarınızda Sistem Yönetim Hizmetlerimizden servis satın alabilir, arıza veya özel bir ihtiyaç durumunda anında destek bulabilirsiniz.

7/24 Hizmet Kalitesi

Veri Merkezi hizmetiniz ile ilgili fiziksel işlem talepleri veya merak ettiğiniz konular için Netbone 7/24 yanınızdadır.