Kurumsal Müşteri Hizmetleri  +90 850 839 0 839

Hosting Destek

Hayır, bu hizmetten yararlanmak için diğer hizmetlerde abonelik zorunluluğu aranmaz.

Servisin hizmete alınmasından sonra herhangi bir kurulum gerekmemektedir.

Hizmeti satın aldıktan sonra aynı gün içerisinde hizmetiniz aktif hale gelmiş olacaktır.

Netbone Kurumsal Merkezleri ve kurumsal satış temsilcileri ile kampanyaya katılabilirsiniz.

Hizmete dâhil olmak isteyen müşteriler 1 yıl boyunca belirtilen ücreti ödemeyi taahhüt ederler. Bu kampanyadan mevcut ve yeni aboneler faydalanabilirler. Fiyatlara tüm vergiler dahildir.

0850 839 0 839 no.lu telefondan destek mühendisine ulaşarak anında problem nedenini öğrenebilir/çözüm için hızlı bir şekilde yönlendirilirsiniz.

Seçmiş olduğunuz Paket hizmetlerinden yararlanmak için öncelikle hizmet alacağınız bir alan adı belirlemeniz gerekir. (ÖR : netbone.com.tr) İpucu : Firma ya da marka isminiz ile ilişkili bir alan adı tercih etmeniz kurumsal alanda firmanızın güvenirliğini arttıracaktır. (ÖR : Netbone Telekomünikasyon A.Ş. → netbone.com.tr gibi.)

Bir alan adınız varsa Hosting abone kaydı oluşturulurken bu paketin DNS yönlendirmeli opsiyonundan yararlanabilirsiniz.

com, .net, .org, .info, .biz alan adı uzantılıları kayıt edilebilmektedir.

Kaydettirmek istediğiniz alan adının daha önce başkası tarafından tescil edilip edilmediğini öğrenmek için www.register.com adresinden sorgulama yapabilir ya da satış temsilcinizden bu sorgulamayı sizin için yapmasını isteyebilirsiniz. Aynı zamanda 0850 839 0 839 no.lu telefondan talep ettiğiniz alan adının kullanılabilirlik durumunu kontrol ettirebilirsiniz

Şu anda .tr uzantılı alan adları kampanyamıza dahil değildir. Ancak sahibi olduğunuz .tr uzantılı bir alan adını ürünlerimizle entegre şekilde kullanabilirsiniz.

Web alanınızın web trafik kotası bulunmamaktadır.

Netbone kişisel veya kurumsal web sayfa tasarımlarınızı düzenlememektedir. Aktif hale gelen web alanınızda kendi tasarımınızı oluşturmak için bir tasarım sihirbazı bulacaksınız. Dilerseniz daha önceden tasarlanmış olan sayfalarınızı da web alanınıza yükleyerek yayınlayabilirsiniz.

www.netbone.com.tr adresinden daha önce bilgileri SMS ile GSM’inze iletilen kullanıcı bilgilerini doldurarak Mail ve Web alanınızı yönetebilirsiniz.

Mail hesaplarınızın Web ve POP3 desteği bulunmaktadır. İnternette ücretsiz olarak bulabileceğiniz Microsoft Outlook Express, Mozilla Thunderbird gibi masaüstü e-posta istemcilerinizi POP3 ayarlarını yaptıktan sonra, aldığınız hizmetle birlikte kullanabilirsiniz. Web Mail Adresi: kurumsalposta.netbone.com

Tüm mail hesaplarınız SPAM filtrelerimiz tarafından koruma altında.

Sunucularımız konusunda uzman ve deneyimli Netbone çözüm ortakları tarafından sağlanmaktadır. Çözüm ortaklarımız, siz müşterilerimizin memnuniyeti için güvenlik önlemlerini her an en üst düzey seviyelerde tutmaktadırlar.

Yönetimi Netbone tarafından yapılacak olup sizin adınıza kayıt edilmektedir.

Yalnızca POP3 ve Webmail desteği bulunmaktadır.

Talep ettiğiniz Türkçe karakteri alan adı tescil sırasında ASCII kodlar ile kayıt edilmektedir. Aynı şekilde sunucularımızda da ASCII kodlar ile kayıt edilmektedir. Bu yüzden alan adlarında tüm dünyada sadece İngilizce harfler kullanılabilmektedir.

Evet. Borcu bulunmayan ürününüzü başka bir firmaya taşıma isteğinde bulunabilirsiniz.

Borcu bulunmayan paketinizin iptali için Satış Destek ekiplerimizle kontak kurabilirsiniz.

100 MB, 250 MB, 500 MB, 750 MB ve 1 GB.

5 kullanıcı, 10 kullanıcı, 25 kullanıcı, 50 kullanıcı, 100 kullanıcı, 250 kullanıcı, 500 kullanıcı, 1000 kullanıcı

Her kategoriden birer seçim yaparak kendi hizmet paketinizi oluşturabilirsiniz. Örnek olarak; 25 kullanıcılı e-posta paketi ile 500 MB’lık web hosting ve alan adı tescillerini alabilirsiniz. Ancak 5 kullanıcılı hesap paketi ile birlikte 25 kullanıcılı e-posta paketini aynı anda seçemezsiniz.